07:48:14

Pon. - Pt.: 8:30 - 17:00

JESTEŚ ZAINTERESOWANY STAŁĄ WSPÓŁPRACĄ?

Bez różnicy czy wysyłasz jedna lub kilkaset przesyłek miesięcznie, oferta stałej współpracy skierowana jest do wszystkich, którzy docenili wysoką jakość naszych usług i postanowili powierzyć nam obsługę kurierską swojego przedsiębiorstwa.

Obsługa korespondencji, przesyłki do Twoich klientów, materiały reklamowe i graficzne, materiały protetyczne, wnioski przetargowe, deklaracje i wnioski urzędowe, kolportaż lub zwykły prezent urodzinowy dla kolegi z pracy… to tylko niektóre ze spraw, którymi możemy się zająć.

Zawierając z nami stałą współpracę  otrzymasz szereg ułatwień i przywilejów, takich jak:

 • Rozliczenia okresowe
 • Indywidualny cennik
 • Wygodny i przejrzysty panel www klienta
 • System obsługi zleceń online
 • Obsługę zleceń stałych
 • Indywidualnego opiekuna klienta

MASZ JUŻ KONTO?

JEŚLI NIE POSIADASZ JESZCZE KONTA KLIENTA, ZAREJESTRUJ SWOJE DANE W NASZYM SYSTEMIE:

WYBIERZ RODZAJ KONTA:

DANE FIRMY:


DANE OSOBY PRYWATNEJ:

ADRES REJESTRACYJNY DO FAKTURY VAT:

ADRES KORESPONDENCYJNY:

(rzeczywisty adres z którego będą nadawane lub odbierane przesyłki)

DANE KONTAKTOWE:

Zgadzam się na politykę prywatności.


POLITYKA PRYWATNOŚCI

 1. Administratorem danych osobowych Zleceniodawcy, Odbiorcy, Nadawcy jest firma Wrocławscy Kurierzy Rowerowi s.c. z siedzibą we Wrocławiu, przy ulicy Niemczańskiej 33/4.
 2.  Wszelkie dane osobowe administrator otrzymał od Zleceniodawcy w momencie rejestracji konta oraz w momencie składania zlecenia i dodawania adresów do książki adresowej w LOBO, domniemając iż Zleceniodawca podaje je w uzgodnieniu z ich właścicielami.
 3.  Administrator przetwarza dane osobowe wyłącznie w celach realizacji postanowień umowy zawartej pomiędzy Zleceniodawcą a Zleceniobiorcą oraz w celu realizacji usługi transportowej na rzecz Zleceniodawcy, oraz w celu realizacji usług świadczonych drogą elektroniczną za pośrednictwem LOBO. W szczególności dotyczy to udostępniania i obsługi konta klienta LOBO (wkr.groupnet.at/lobo), realizacji zamówień, generowania potwierdzeń realizacji, podsumowania płatności, generowania faktur VAT lub upomnień płatności.
  Dodatkowo Zleceniobiorca przetwarza dane osobowe za każdym razem, gdy kontaktuje się ze Zleceniodawcą, Nadawcą, Odbiorcą przesyłki, bądź ten kontaktuje się ze Zleceniobiorcą, drogą elektroniczną lub telefonicznie.
 4.  W celu realizacji świadczonych usług Administrator wymaga podania przynajmniej minimalnej ilości danych osobowych:
  - Dane Zleceniodawcy: Nazwa / Imię Nazwisko, Adres korespondencyjny oraz adres rejestracyjny, numer telefonu kontaktowego oraz adres mailowy, hasło dla rejestracji i zalogowania się
  - Dane Nadawcy i Odbiorcy: Nazwa / Imię Nazwisko, Adres korespondencyjny, numer telefonu kontaktowego
  W przypadku braku wymaganych danych osobowych Zleceniobiorca nie może świadczyć usług zgodnie z zawartą umową ze Zleceniodawcą.
 5. Zleceniodawca na prawo do wglądu, poprawiania i aktualizowania swoich danych osobowych w dowolnym momencie oraz prawo do usunięcia swoich danych, drogą elektroniczną na adres [email protected]wroclaw.pl.
 6. Dane osobowe udostępniane są stronom uczestniczącym w realizacji umowy/usługi wyłącznie na potrzeby tej realizacji. W szczególności oznacza podwykonawców Zleceniobiorcy oraz dostawcy systemu LOBO w celu przechowywania ich na zewnętrznych serwerach: netcup GmbH, Daimlerstr. 25, 76185 Karlsruhe, Deutschland; Hetzner Online GmbH, Industriestr. 25, 91710 Gunzenhausen, Deutschland; WIGeoGIS GmbH, Hansalgasse 3, 1030 Wien, Austria